Daj Mi 90 Dni...
Tyle Potrzebujesz, Aby Poznać Metody Motywacji, Stosowane Przez Ludzi Sukcesu.

03
Dni
:
 
11
godziny
:
 
02
minuty
:
 
51
sekundy

You missed out!


Na wstępie, chciałbym podziękować Ci, że zdecydowałeś się wejść na tę stronę i zapoznać z poniższym opisem. Oznacza to bowiem, że jesteś osobą, która szuka nowych rozwiązań, w zakresie samodoskonalenia się, a do takich osób właśnie, kieruję swoją ofertę.


Przeczytaj tę treść w całości, ponieważ zawiera bardzo ważne dla Ciebie informacje.

Jeśli do tej pory myślałeś, że ilość osiąganych przez Ciebie sukcesów, nie zależy od Ciebie...

...wiedz, że wiele osób popełnia ten sam błąd.


Motywacja jest jednym z najważniejszych elementów życia ludzi sukcesu, bez którego nikt nie byłby w stanie osiągać swoich celów. 

To właśnie motywacja jest kluczem samodoskonalenia, dzięki któremu potrafimy dążyć do swoich marzeń, pokonywać rzucane nam pod nogi przeszkody i nie poddawać się w swoich zamierzeniach.

Jeśli do tej pory brakowało ci inicjatywy, to dzięki wiedzy, którą chcę Ci przekazać, możesz zapomnieć o tej wewnętrznej niepewności i ciągłym wypominaniu sobie, że nie zrobiłeś czegoś, co mogło wiele zmienić w twoim życiu.

Kurs Rusz Dupę, to 3-miesięczne szkolenie, które przygotowałem podczas treningu do najbardziej hardcorowego ultramaratonu w Polsce; Biegu Rzeźnika.Moim celem było zgromadzenie kompleksowej wiedzy z dziedziny motywacji, która w skuteczny sposób pozwala osiągać zamierzone cele z najlepszym skutkiem.

W życiu wielu z nas bywają chwile, w których zastanawiamy się, co tak właściwie chcemy osiągnąć, do czego dążymy, czego pragniemy i czy jesteśmy zadowoleni z tego, co już Doświadczyliśmy. Jednak niemal zawsze, znajdziemy co najmniej kilka rzeczy, z których nie jesteśmy do końca dumni. Mogą to być pewne niewykorzystane okazje albo brak motywacji do działania, czy też niski poziom satysfakcji z dotychczasowego życia.

Właśnie dlatego powstało to szkolenie, aby umożliwić, każdej osobie pragnącej coś zmienić, poznanie metod stosowanych przez ludzi sukcesu. Ludzi należących do grona mistrzów, w pełni usatysfakcjonowanych swoim życiem. Dzięki tej wiedzy możesz dołączyć do nich również Ty i cieszyć się wszystkimi jej zaletami.

Wiedza, którą poznasz, przede wszystkim pozwoli Ci czuć się lepiej, osiągać swoje cele i stworzyć w swojej głowie obraz tego, jak wiele możesz osiągnąć dzięki kilku metodom motywacji. Ja powiem Ci jak to zrobić, abyś naprawdę mógł ruszyć do przodu. Po to, aby mieć lepsze życie. Aby zarabiać więcej, aby poznawać ludzi, na jakich Ci zależy i sięgać po to, na co zasługujesz.


Oto co otrzymasz ode mnie:

Kurs Rusz Dupę, na który składa się 19 pełnowartościowych lekcji, dzięki którym zdobędziesz wiedzę o tym…

Jakie metody stosują ludzie sukcesu, aby osiągać swoje cele, co pozwoli również Tobie wykorzystać ich zalety, a to pozytywnie przełoży się na twoją satysfakcję czerpaną z życia.

Co robić o poranku, tak abyś był pełen energii i gotowości do działania, dzięki czemu każdy twój dzień będzie znacznie bardziej produktywny, co za tym idzie, zaczniesz osiągać więcej i szybciej.

Jak pozbyć się złych wspomnień, które nie pozwalają Ci skupić się na osiąganiu nowych celów, dzięki czemu zostawisz przeszłość za sobą i wreszcie ruszysz do przodu, a to przełoży się na to, że będziesz czuć się znacznie lepiej i bardziej zmotywowany.


Spis lekcji:


1. Nabranie rozpędu - poranne rutyny jakie stosuję: Dowiesz się jak rozpocząć dzień tak, by mieć energię do działania, dzięki czemu sprostasz każdemu wyzwaniu


2. Śniadanie mistrzów. Sen polifazowy. Likwidacja bolesnych wspomnień: Poznasz sposoby na efektywny sen, pożywne śniadanie i likwidację bolesnych wspomnień, co przełoży się pozytywnie na twoje samopoczucie.


3. Plan długookresowy: Poznasz sposób na określanie priorytetów, dzięki czemu będziesz łatwiej dążył do postawionych sobie celów.


4. Praca ze swoją głową. Modelowanie. Automatyczna motywacja. Niemożliwe cele: Zobaczysz, że możesz osiągnąć wszystko, dzięki odpowiedniemu nastawieniu, dzięki czemu już nigdy nie zrezygnujesz ze szczęścia, przez brak pewności siebie.


5. Wywiad z milionerem: Dowiesz się jak wygląda życie osoby, która osiągnęła sukces i jakie są jej odczucia wobec motywacji, dzięki czemu zrozumiesz, że Ty również możesz żyć inaczej.


6. Motywacja. Trust mózgów. Pieniądze. Afirmacje. Złote Myśli: Poznasz narzędzia motywacyjne, które pozwolą Ci zmienić swoje nastawienie wobec wielu aspektów życia, a to wpłynie pozytywnie na twoje nowo zamierzone cele.


7. Pieniądze. Jak osiągać bogactwo: Zobaczysz w jaki sposób możesz osiągnąć niezależność finansową dzięki odpowiedniej motywacji, co za tym idzie, twoja satysfakcja z pracy będzie znacznie większa.


8. Cele: Dowiesz się jak określać swoje cele, dzięki czemu znacznie łatwiej będziesz je osiągać.


9. Zadania do wykonania: Otrzymasz zadania, które pomogą Ci lepiej przyswoić wiedzę zdobytą w trakcie kursu, dzięki czemu będziesz mógł w praktyce przekonać się o pozytywnych skutkach które niesie dobra motywacja.


10. Pogonienie do pracy: Poznasz sposoby na skuteczną motywację do pracy, dzięki czemu będziesz dużo bardziej produktywny.


11. O relaksie. O pieniądzach i trochę historii: Zobaczysz w jaki sposób możesz się zrelaksować tak, aby twój organizm był pełen energii i gotów do kolejnych wyzwań, dzięki czemu nie będziesz odczuwał dużego zmęczenia nawet w najcięższe dni.


12. Odżywianie: Dowiesz się w jaki sposób się odżywiać, tak aby twojemu organizmowi nie brakowało energii do działania, dzięki czemu każdy twój dzień będzie przepełniony energią i motywacją.


13. Bieg rzeźnika: Opowiem Ci o biegu rzeźnika, jak wielkim był dla mnie wyzwaniem i jak udało mi się udało mu sprostać.


14. Słownictwo: Nauczysz się, że również twoje słownictwo ma wpływ na sukces który chcesz osiągnąć, dzięki czemu łatwiej osiągniesz swoje cele.


15. Zakładanie firmy, pracowanie dla siebie: Dowiesz się jak motywacja wpływa na zarabianie pieniędzy i co możesz dzięki temu zyskać.


16. Wyzwania, cele, motywujące historie: Poznasz sposoby na pokonywanie wyzwań i usłyszysz kilka motywujących historii z życia ludzi sukcesu, dzięki czemu zobaczysz na własnym przykładzie, jak wiele możesz osiągnąć.


17. Kreatywność: Nauczysz się jak korzystać z kreatywności i czemu może Ci posłużyć w twojej drodze do sukcesu, dzięki czemu odnajdziesz nowe metody do osiągnięcia swoich celów.


18. Podsumowanie kursu i lekcja o tym jak być szczęśliwym.

Opowiem ci jaką drogę przeszliśmy, podsumujemy sobie co dokonaliśmy razem oraz dowiesz się co tak naprawdę w życiu jest ważne, czyli szczęście. Szczęście jest zależne od nas i w tej lekcji opowiem ci jak je wyzwolić. 


Ważne! Dla kogo to jest?


1. Dla osób pragnących czerpać z życia pełnymi garściami, nie żałując, niewykorzystanych szans i braku motywacji do osiągania swoich celów.

2. Dla osób otwartych na wiedzę i nowe doznania.


3. Dla chętnych poznania nowych sposobów na bycie lepszą wersją siebie.


4. Dla pozytywnie nastawionych


5. Dla Chcących wprowadzić w życie kilka pozytywnych zmian.


Jeszcze ważniejsze! Dla kogo nie jest?


Dla osób oczekujących szybkich rezultatów bez pracy.

                   

Jeśli to czytasz, to wiem, że twoim celem nie jest już szukanie wymówek. Ty chcesz działać i szukasz metody na to, jak osiągnąć cele, które obrałeś, dlatego wiedz, że kurs motywacji nie jest drogą na skróty, lecz metodą, która pozwala Ci poznać sposoby na szybsze i prostsze osiąganie każdego z obranych celów. Jest to wiedza, która ma za zadanie pomóc Ci w staniu się lepszą wersją siebie, ale na to potrzeba również czasu i zaangażowania. 

Dla osób oczekujących magicznej metody.

     
Nie istnieje jeden magiczny sposób, abyś już po jednej lekcji poznał wszystkie metody, które pozwolą Ci spełnić swoje wszelkie marzenia. Dla najlepszego efektu musisz przede wszystkim chcieć coś zmienić, to jest podstawowy czynnik, który wpływa na twój przyszły sukces. Ile to wszystko jest warte?Szkolenia stacjonarne jak wiesz, potrafią być

bardzo drogie (nawet 3000 zł za 2 dni).

W tym przypadku mamy, aż trzymiesięczne szkolenie, podzielone na 19 pełnowartościowych lekcji, całość wyceniam na 997 zł.

Niewiele prawda?

Wiedza, którą mam Ci do przekazania to inwestycja. Najlepsza z możliwych, ponieważ jest to inwestycja w samego siebie. Jej efekty będą w pozytywny sposób oddziaływać na Ciebie już zawsze.

Jaka jest Cena?Początkowo planowałem cenę 2199 zł za całość JEDNAK…

Ponieważ:


1. Nie jest to szkolenie stacjonarne, lecz internetowe.


2. Pragnąłem, by każdy mógł pozwolić sobie na poznanie lepszej wersji siebie.


3. Moim celem jest stworzenie społeczności samodoskonalących się osób pragnących czerpać z życia pełnymi garściami.

Domyślam się jednak, że taki wydatek byłby zbyt duży dla wielu osób, dlatego też zdecydowałem się obniżyć tę kwotę tak, aby każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę pozytywnych zmian w swoim życiu.


Muszę cię jednak ostrzec!

Oferta ta jest ograniczona czasowo i możesz z niej skorzystać tylko na czas Cyber Monday & Black Friday!


Promocja kończy się w poniedziałek 30.11.2020 r.

Dlatego nie zwlekaj! Dołącz do grona mistrzów, klikając link poniżej i korzystaj z pełni życia, ponieważ na to zasługujesz.

Specjalna Cena na teraz 997zł!To jest najlepszy moment na to, byś pomyślał o tym, jak może wyglądać twoje przyszłe życie. Rozpoczynając teraz kurs, już za trzy miesiące będziesz mógł cieszyć się przywilejami posiadania wiedzy, która jest podstawowym elementem ludzi sukcesu. Ludzi, którzy zarabiają duże pieniądze, zwiedzają najpiękniejsze miejsca świata i czerpią z życia pełnymi garściami. 

Więc co stoi na przeszkodzie, abyś również Ty, zaznał życia, dzięki któremu poczujesz satysfakcję i wreszcie zaczniesz cieszyć się każdym dniem?

Całkowicie nic!

Droga do poznania technik motywacji jest na wyciągnięcie ręki i właśnie teraz możesz wykonać pierwszy krok, ku zmianom na lepsze.

>