Daj mi 28 dni...

... A sprawię, że staniesz się atrakcyjną osobą wewnętrznie i zewnętrznie, dzięki czemu będziesz przyciągał okazje i ludzi jak magnes.


Za chwilę na tej stronie poznasz kilka z nich:

Na wstępie, chciałbym podziękować Ci, że zdecydowałeś się wejść na tę stronę i zapoznać z poniższym opisem. Oznacza to bowiem, że jesteś osobą, która szuka nowych rozwiązań, w zakresie samodoskonalenia się, a do takich osób właśnie, kieruję swoją propozycję.

Przeczytaj tę treść w całości, ponieważ zawiera bardzo ważne dla Ciebie informacje.

Jeśli do tej pory myślałeś, że twoja atrakcyjność zależy od tego, czy dużo zarabiasz, lub jak wiele komplementów słyszysz na temat swojej urody…

...wiedz, że wiele osób popełnia ten sam błąd.

Atrakcyjność daje multum możliwości w życiu: Wpływa między innymi na jakość twoich relacji międzyludzkich, nieważne czy mówimy tu o rodzinie, przyjaciołach lub płci przeciwnej, a to przekłada się bezpośrednio, nie tylko na twój nastrój, ale również na całe twoje otoczenie.

Będąc postrzeganym jako atrakcyjny, masz znacznie większą szansę na skuteczne osiąganie swoich celów, jak i też lepsze zarobki, dzięki czemu twoje życie nabierze, zupełnie nowych cieplejszych barw.

Jeśli do tej pory brakowało ci pewności siebie, to dzięki wiedzy, którą chcę Ci przekazać, możesz zapomnieć o tej wewnętrznej niepewności i ciągłym wypominaniu sobie, że nie zrobiłeś czegoś, co mogło wiele zmienić w twoim życiu.

Co chciałem osiągnąć?

Co stawało na drodze?

Czego próbowałem? - porażka

Jak znalazłem rozwiązanie?

Rozwiązanie

Dzięki wszystkim tym przeżyciom dowiedziałem się nie tylko tego, czym jest atrakcyjność, ale poznałem również sekret, jak sprawić bym był postrzegany jako osoba atrakcyjna.

Wiedza, którą posiadłem sprawiła, że nie tylko moje życie w wielu aspektach pozytywnie się odmieniło, nowe doświadczenia z życia zaczęło czerpać również moje szerokie grono podopiecznych.

Wiesz, co w tym wszystkim jest najlepsze? Wszystko to, czego się nauczyłem przez tych przeszło 10-lat, to wiedza nie o tym, jak udawać kogoś innego, lecz sekret jak być lepszą wersją samego siebie.

*Wyższy rezultat core influence

*Social proof

Oto co otrzymasz ode mnie:

Kurs atrakcyjności, na który składa się 28 pełnowartościowych lekcji, dzięki którym zdobędziesz wiedzę o tym…

Czym jest atrakcyjność i co wpływa na to, czy jesteś postrzegany jako atrakcyjny, a to pozytywnie przełoży się na twoją pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Poznasz wiele trików, również z zakresu hipnozy, które pomogą Ci wpływać na emocje twoich rozmówców, jak również twoje własne, dzięki czemu będziesz w stanie osiągnąć znacznie więcej korzyści podczas spotkań towarzyskich, czy też rozmowy o pracę.

Dowiesz się wielu cennych informacji, o tym, jak się ubierać, jakich używać zapachów, a nawet jak się poruszać. To i wiele innych czynników, to twoja atrakcyjność, na którą masz realny wpływ i tylko ty decydujesz, o tym, czy jesteś postrzegany jako osoba atrakcyjna.

*Bonusy

Ważne! Dla kogo to jest?

 1. Dla osób pragnących czerpać z życia pełnymi garściami, nie żałując, niewykorzystanych szans i braku motywacji do osiągania swoich celów.

 2. Dla osób otwartych na wiedzę i nowe doznania.

 3. Dla chętnych poznania nowych sposobów na bycie lepszą wersją siebie.

 4. Dla pozytywnie nastawionych

 5. Dla Chcących wprowadzić w życie kilka pozytywnych zmian.

Jeszcze ważniejsze! Dla kogo nie jest?


-Dla osób oczekujących szybkich rezultatów bez pracy.

-Atrakcyjność to sztuka i jak każdego fachu, trzeba się jej nauczyć.

-Nie ma wyników bez pracy i jeśli chce się coś osiągnąć, niezależnie czy jest to zagranie na gitarze solówki Van halen-a, czy skok ze spadochronem, wymogiem obowiązkowym do spełnienia jest wcześniejsze przygotowanie się do tego wyczynu.

Dla osób oczekujących magicznej metody.

- Nie istnieje jeden magiczny sposób, trik na bycie atrakcyjnym.

- Wszystko zależy od tego, czy chcesz być atrakcyjnym, a na atrakcyjność wpływa wiele różnych czynników, począwszy od tego, co do tej pory przeżyłeś, aż po najprostsze takie jak twój ubiór.

- Musisz jednak wiedzieć, że na wszystko to masz realny wpływ i odrobina twojego zaangażowania może zmienić całkiem sporo.

- Pytanie tylko, czy jesteś gotowy na tę odrobinę wysiłku, by stać się lepszą wersją siebie.

Ile to wszystko jest warte?

Szkolenia stacjonarne jak wiesz, potrafią być bardzo drogie
(nawet 3000 zł za 2 dni).

W tym przypadku mamy, aż miesięczne szkolenie, podzielone na 28 pełnowartościowych lekcji, całość wyceniam na 194 zł w dwóch płatnościach wynoszących 97 zł za połowę kursu.

Niewiele prawda?

Poświęcając przeszło 10 lat na zgłębianie tematu atrakcyjności, przyświecał mi pewien cel. Dziś już mogę w pełni go realizować i dzielić się zdobytą przeze mnie wiedzą, czując również dumę, słysząc o sukcesach moich podopiecznych.

Jaka jest Cena?

Początkowo planowałem cenę 499 zł za całość JEDNAK…

Ponieważ:

 1. nie jest to szkolenie stacjonarne, lecz internetowe.

 2. pragnąłem by każdy mógł pozwolić sobie na poznanie lepszej wersji siebie.

 3. moim celem jest stworzenie społeczności samodoskonalących się osób pragnących czerpać z życia pełnymi garściami.

Domyślam się jednak, że taki wydatek byłby zbyt duży dla wielu osób, dlatego też zdecydowałem się obniżyć tę kwotę tak, aby każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę pozytywnych zmian w swoim życiu.

14 dniowe szkolenie Kod Atrakcyjności
 

Pierwszy etap szkolenia

Cena  97zł

 

47

 • Dostęp do 14 lekcji.
 • Codziennie 1 lekcja z szkolenia na maila.
42 Dniowe szkolenie Kod atrakcyjności

3 etapy szklenia

Cena 297zł

 

147

 • Dostęp do 42 lekcji
 • Codziennie 1 lekcja z szkolenia na maila.

Znajdź teraz własny powód, dlaczego chcesz być atrakcyjny i zakup to szkolenie.

Możesz podjąć 2 decyzje:

1. Nie zrobić totalnie nic i zająć się oglądaniem Netflixa, co nie jest złe. Ty decydujesz co chcesz w życiu osiągnąć. Jak twoim celem jest obejrzenie całej biblioteki to lepiej zacznij oglądać już teraz :)

2. Podejmiesz to minimalne ryzyko inwestycyjne i zaczniesz uczyć się atrakcyjności, bo wiesz, że to przełoży się na całe twoje życie. 

TAK!, Teraz  jest ten finalny moment kiedy czas podjąć ważna decyzje odnośnie Kodu Atrakcyjności.

100% Satisfaction Guarantee!

You are fully protected by our 100% Satisfaction-Guarantee. If you don't increase your website's conversion rate or revenues over the next 30 days, just let us know and we'll send you a prompt refund.

14 dniowe szkolenie Kod Atrakcyjności
 

Pierwszy etap szkolenia

Cena  97zł

 

47

 • Dostęp do 14 lekcji.
 • Codziennie 1 lekcja z szkolenia na maila.
42 Dniowe szkolenie Kod atrakcyjności

3 etapy szklenia

Cena 297zł

 

147

 • Dostęp do 42 lekcji
 • Codziennie 1 lekcja z szkolenia na maila.

P.S.: Welcome to the post script section of the page. You can have one or several of these. This part is all about loss aversion. Here is where you can remind your reader that if they don't jump on this opportunity right now they will be missing out.

Copyright 2017, Company Name - Disclaimer

>